Menu
…

Zakázková výroba

NTN Precision se zabývá zakázkovou výrobou na CNC strojích. Soustředíme se zejména na kvalitu naší produkce - proto naší strojní výrobu provádíme pouze na špičkových obráběcích centrech.

3D měření na zařízení značky Mitutoyo
Plníme ISO 9001 Certifikaci
CNC obrábění

Svým zákazníkům poskytujeme profesionální služby v oblasti CNC obrábění. Disponujeme 3 osými a 5 osými obráběcími centry, CNC vyvrtávačkami a nástroji pro 3D měření finálních obrobků.

více informací
CNC frézování

Vyrábíme na špičkových 3 osých i 5 osých strojích značek Hermle a Micron. Ta vynikají vysokou kvalitou, spolehlivostí, ale také rychlostí výroby.

více informací
5 osé obrábění

Strojový park pro obrábění soustředíme na značku Hermle. Lože stroje s odolností proti vibracím a skvělé odvádění třísek nám umožňuje bez poruch a technických odstávek včas dodávat obrobky ve špičkové kvalitě a přesnosti.

více informací
CNC soustružení

Soustružení provádíme na několika výkonných centrech, takže jsme schopni pružně reagovat na potřeby zákazníků. Zvládáme zakázky od kusové výroby po sériovou.

více informací
Broušení
Broušení Pro klienty zajišťujeme broušení plošné i broušení na kulato. Pracujeme na rovinných bruskách značek BPH, Tripet a Jung. Pro broušení na kulato disponujeme stroji Knuth a Bua.
více informací
Elektroerozivní obrábění EDM

Hloubení i drátování u nás obstarávají stroje značky Agie a Charmilles. Konkrétně stroje řad Progress, Excellence, Exact a další.

více informací

Proč vyrábět u nás

Máme volné kapacity
Dodáváme včas
Zakázku dopravíme až k vám
Výroba složitých dílců
Vysoká přesnost a kvalita výroby
Plníme ISO 9001 Certifikaci

Orientujeme se na zákazníka a jeho potřeby. Naším hlavním cílem je spokojený zákazník, a to jak v otázce kvality, tak i po stránce rychlosti a dodržení požadovaného termínu.

Obráběné materiály

Dokážeme frézovat celou řadu strojírenským materiálů. Nabízíme frézování hliníku, nástrojové oceli, slitin, plastů, svařenců a také přípravků.

 

  • nerez
  • nástrojová ocel
  • slitiny
  • svařence
  • přípravky
  • hliník
  • plasty

Informace o CNC obrábění

Obrábění kovů, také nazývané třískové obrábění, se provádí vícebřitým nástrojem, který vykonává hlavní pohyb. Vedlejší pohyb vykonává výsledný produkt - obrobek. Nejčastěji se setkáváme s obráběním ve 3 osách - 3 osé cnc frézování, ale existují i více-osá obrábění centra - standardně například 5 osé obrábění. Kooperujeme s několika strojírenskými firmami a díky tomu jsme schopni zajistit rychlé dodávky obrobených dílců dle požadavků zákazníka.

Ukázka naší práce

Tolerance výroby obráběcích center

MAS-MCV 1000, MAS-MCV 1016 , MAS-MCV 500, MCV 700V, MCV 1270 a HERMLE C40

 

Parametr Hodnota
Velikostní tolerance ±0.001 mm
Souosost 0,002 mm
Kruhovitost 0,0015 mm
Povrch Ra 0,025
Lineárnost 0,002 mm na 300 mm
Maximální rozměr 750 x 1500 mm