Menu
…

Povrchové úpravy

Nabízíme standardní kvalitní abrazivní materiály určené k tryskání různých typů povrchů dle použití. Ocelový graulát a drť, balotina, přírodní granát (garnet), bílý a hnědý korund.

Materiály určené k tryskání

Ocelový granulát

Ocelový granulát je nejpoužívanější abrazivní materiál. Díky svým vlastnostem je tryskání velmi účinné a efektivní. Jedná se o abrazivo s vysokou životností.

více informací
Ocelová drť

Ocelová drť je nejpoužívanější abrazivní materiál. Díky svým vlastnostem je tryskání velmi účinné a efektivní.Patří mezi abraziva s vysokou životností.

více informací
Balotina

Balotina, nebo také skleněné mikro kuličky, nalezne své využití zpravidla v dokončovacích pracích. Lze ji použít pro tryskání barevných kovů, nebo při sjednocování povrchu u nerezových materiálů např. po svařování.

více informací
Přírodní granát

Granát je přírodní abrazivo s vysokou tvrdostí vhodné ke tryskání. Další jeho využití je při řezání vodním paprskem.

více informací
Hnědý korund

Umělý korund hnědý (Al2O3) je nejtvrdší materiál používaný pro tryskání. S tímto materiálem se dosáhne v krátkém čase požadovaná čistota povrchu Sa 2,5 nebo 3.

více informací
Bílý korund

Umělý korund (Al2O3) je nejtvrdší materiál používaný pro tryskání. S tímto materiálem se dosáhne v krátkém čase požadovaná čistota povrchu Sa 2,5 nebo 3.

více informací

Technická pomoc

Nabízíme poradenský servis při nastavení a seřízení tryskacího zařízení. Naši technici vám pomohou ušetřit náklady na elektrickou energii i na údržbu zařízení. Vyšší životnost používaného ocelového tryskacího materiálu snižuje množství nutné pro vaše projekty. A doporučením ocelového tryskacího materiálu s vyšší schopností přenosu energie zkrátíme dobu tryskání, a tedy opět ušetříme vaše náklady – na pracovní sílu a i na elektrickou energii.