Menu
…

Konstrukční činnost a návrhy

Můžeme zákazníkům nabídnout dlouholeté zkušenosti při návrhu a vývoji jejich produktu. Specializujeme se na široké spektrum strojírenských oblastí, mezi hlavní oblasti patří návrhy a konstrukce tvářecích nástrojů, vstřikovacích forem. Pro tento účel jsme schopni optimalizovat finální tvar dílu s požadavky dle zákazníka. Mezi dalším portfoliem naší konstrukční činnosti jsou návrhy a konstrukce jednoúčelových zařízení, lehké strojní konstrukce a různé přípravky. Dále zpracováváme také návrhy sestav a dílčích konstrukčních dokumentací dle požadavku zákazníka.

  • postupové, tvářecí, střižné, ohybové, kombinované a jiné nástroje na kovové výlisky
  • vstřikovací formy na zpracování termoplastických materiálů
  • zhotovení montážních, měřících a různých jiných přípravků
  • zhotovení strojních součástí a jednoúčelových zařízení
  • zhotovení lehkých strojírenských konstrukcí
  • zhotovení težkých strojírenských konstrukcí

Při konstrukčních celcích nástrojů, forem a přípravků využíváme běžně dostupné normalizované díly renomovaných dodavatelů. Případně využijeme normálie nebo vyráběné díly dle specifikace zákazníka. Návrhy a postupy vždy konzultujeme se zákazníkem pro dosažení nejlepšího řešení.

Jaké je naše vybavení

Pro konstrukci primárně využíváme konstrukční software firmy Siemens NX. V kterém tvoříme jak 3D model, tak 2D výkresovou dokumentaci.

Dále jsme schopni zajistit použití podpůrných programů z externích zdrojů pro různé výpočty a analýzy dle požadavku zákazníka.

Výstupy jsou samozřejmě také v ostatních běžných formátech. Například 3D formáty (STP, IGES, STEP, Parasolid, STL a další) a také 2D formáty (PDF, DWG, DXF a další).

Pokud máte nějaký výrobek nebo požadavek na konstrukci, určitě se na nás neváhejte obrátit s Vaší poptávkou.