Menu
…

O společnosti

NTN Precision s.r.o. byla založena jako obchodní společnost v oblasti strojírenské výroby, dodávek normalizovaných a speciálních dílů do nástrojů a forem. V současné době se firma specializuje na zakázkovou, kusovou, malosériovou a prototypovou výrobu. Zabýváme se výrobou a servisem řezných obráběcích nástrojů. V oblasti povrchových úprav dodáváme tryskací materiály.

Představení NTN Precision v PDF formátu.
Stáhnout

V roce 2018 jsme získali certifikaci ISO 9001:2016

Od návrhu po výrobu

Hlavní pracovní náplní NTN Precision je strojírenská výroba přesných dílů a součástí. Svým zákazníkům poskytujeme komplexní služby v oblasti zajištění zakázkové výroby střižných nástrojů, vstřikovacích forem a přesných strojních součástí v nejvyšší možné kvalitě. Samozřejmostí je výroba dle výkresové dokumentace s maximální přesností a požadavky na kvalitu.

Disponujeme vlastní konstrukcí, jsme tedy schopni nabídnout kompletní služby od konstrukčního návrhu až po výrobu.

Pro koho vyrábíme?

Automobilové firmy
Lisovny plastů
Nástrojárny
Slévárny hliníku a zinku
Lisovny plechů
Firmy, které potřebují vyrobit speciální díl

Orientujeme se na zákazníka a jeho potřeby. Naším hlavním cílem je spokojený zákazník, a to jak v otázce kvality, tak i po stránce rychlosti a dodržení požadovaného termínu.

Normalizované díly

Zabezpečujeme dodávky normalizovaných a speciálních dílů do nástrojů a forem, jako jsou např. pružiny, střižníky, matrice, vyhazovače, vodící sloupky a pouzdra, rychlospojky, závěsné a vázací prostředky a řadu dalších. V oblasti normalizovaných a speciálních dílů spolupracujeme pouze s prověřenými firmami. Naši dodavatelé jsou pouze certifikované firmy.

 

Povrchové úpravy

Nabízíme standardní kvalitní abrazivní materiály určené k tryskání různých typů povrchů dle použití. Ocelový graulát a drť, balotina, přírodní granát (garnet), bílý a hnědý korund.

 

Výroba nástrojů

Zabýváme se výrobou a servisem řezných obráběcích nástrojů. Nabízíme Vám kompletní servis, dodávky standardních i  speciálních nástrojů. Zaměřujeme se především na speciální požadavky zákazníka. Zajistíme Vám vždy maximální kvalitu.