Menu
…

O společnosti

Společnost NTN Precision s.r.o. byla založena roku 2017 jako výrobně obchodní společnost v oblasti strojírenské výroby a přesného CNC obrábění. V současné době se firma specializuje na zakázkovou, kusovou, malosériovou a prototypovou výrobu přesných dílů a součástí. Ukázku naší práce naleznete v referencích. V oblasti povrchových úprav nabízíme abrazivní materiály pro tryskání povrchu a omílací tělíska, v této oblasti spolupracujeme pouze s certifikovanými partnery.                                                                     

katalog
Představení NTN Precision v PDF formátu.
Stáhnout

V roce 2018 jsme získali certifikaci ISO 9001:2016

Pro koho vyrábíme?

Energetika
Zdravotnictví
Železnice
Automotive
Komponenty montážních celků
Jemná mechanika
Ocelové konstrukce

Orientujeme se na zákazníka a jeho potřeby. Naším hlavním cílem je spokojený zákazník, a to jak v otázce kvality, tak i po stránce rychlosti a dodržení požadovaného termínu.

Zakázková výroba a konstrukční činnost

Hlavní pracovní náplní NTN Precision s.r.o.  je strojírenská výroba přesných dílů a součástí. Svým zákazníkům poskytujeme komplexní služby v oblasti zajištění zakázkové výroby přesných strojních součástí v nejvyšší možné kvalitě. Samozřejmostí je výroba dle výkresové dokumentace s maximální přesností a požadavky na kvalitu.Disponujeme vlastní konstrukcí, jsme tedy schopni nabídnout kompletní služby od konstrukčního návrhu až po výrobu.

Abrazivní materiály a omílací tělíska

Nabízíme abrazivní materiály určené k tryskání různých typů povrchů dle použití. Keramické abrazvio ( Zirblast ) , ocelový granulát a drť , balotina ( skleněné mikrokuličky ) , korund , garnet. Dodáváme různé druhy a tvary omílacích tělísek pro dosažení požadovaného povrchu. Keramická omílací tělíska , plastová omílací tělíska .