Menu
…

O společnosti

NTN Precision s.r.o. byla založena jako výrobně obchodní společnost v oblasti strojírenské výroby, dodávek normalizovaných a speciálních dílů do nástrojů a forem. V současné době se firma specializuje na zakázkovou, kusovou, malosériovou a prototypovou výrobu. V oblasti povrchových úprav dodáváme tryskací materiály.

katalog
Představení NTN Precision v PDF formátu.
Stáhnout

V roce 2018 jsme získali certifikaci ISO 9001:2016

Od návrhu po výrobu

Hlavní pracovní náplní NTN Precision je strojírenská výroba přesných dílů a součástí. Svým zákazníkům poskytujeme komplexní služby v oblasti zajištění zakázkové výroby střižných nástrojů, vstřikovacích forem a přesných strojních součástí v nejvyšší možné kvalitě. Samozřejmostí je výroba dle výkresové dokumentace s maximální přesností a požadavky na kvalitu.

Disponujeme vlastní konstrukcí, jsme tedy schopni nabídnout kompletní služby od konstrukčního návrhu až po výrobu.

Pro koho vyrábíme?

Energetika
Zdravotnictví
Železnice
Formy pro vstřikování plastu
Lisovací formy
Komponenty montážních celků
Jemná mechanika
Automotive

Orientujeme se na zákazníka a jeho potřeby. Naším hlavním cílem je spokojený zákazník, a to jak v otázce kvality, tak i po stránce rychlosti a dodržení požadovaného termínu.

Normalizované díly

Zabezpečujeme dodávky normalizovaných a speciálních dílů do nástrojů a forem, jako jsou např. pružiny, střižníky, matrice, vyhazovače, vodící sloupky a pouzdra, rychlospojky, závěsné a vázací prostředky a řadu dalších. V oblasti normalizovaných a speciálních dílů spolupracujeme pouze s prověřenými firmami. Naši dodavatelé jsou pouze certifikované firmy.

 

Povrchové úpravy

Nabízíme standardní kvalitní abrazivní materiály určené k tryskání různých typů povrchů dle použití. Ocelový graulát a drť, balotina, přírodní granát (garnet), bílý a hnědý korund.

 

Výroba nástrojů

Zabýváme se výrobou a servisem řezných obráběcích nástrojů. Nabízíme Vám kompletní servis, dodávky standardních i  speciálních nástrojů. Zaměřujeme se především na speciální požadavky zákazníka. Zajistíme Vám vždy maximální kvalitu.