Společnost

Společnost NTN Precision s.r.o. byla založena v roce 2017. Její činnost navázala na předchozí aktivity a specializaci zakladatele jako fyzické osoby v oboru nástrojař a konstruktér, čerpáme tedy z dlouholetých zkušeností v oboru strojírenství a technologie.

NTN Precision s.r.o. působí v různých odvětvích strojírenství.  Hlavní pracovní náplní je strojírenská výroba přesných dílů a součástí. Svým zákazníkům poskytujeme komplexní služby v oblasti zajištění výroby střižných nástrojů, vstřikovacích forem a přesných strojních součástí v nejvyšší možné kvalitě. Samozřejmostí je výroba dle výkresové dokumentace s maximální přesností a požadavky na kvalitu. 

Disponujeme vlastní konstrukcí, jsme tedy schopni nabídnout kompletní služby od konstrukčního návrhu až po výrobu.

Dále zabezpečujeme dodávky normalizovaných a speciálních dílů do nástrojů a forem, jako jsou např. pružiny, střižníky, matrice, vyhazovače, vodící sloupky a pouzdra, rychlospojky, závěsné a vázací prostředky a řadu dalších.

V oblasti normalizovaných a speciálních dílů spolupracujeme pouze s prověřenými firmami. Naši dodavatelé jsou pouze certifikované firmy.

Orientujeme se na zákazníka a jeho potřeby. Naším hlavním cílem je spokojený zákazník, a to jak v otázce kvality, tak i po stránce rychlosti a dodržení požadovaného termínu.


RYCHLOST

Spěcháte na objednaný díl? Když je to možné, umíme zařídit dodání objednaných produktů do 24h resp. 48h. V každém případě uděláme vše pro to, abyste požadovaný produkt dostali co nejdříve.

CENA

Dostali jste od konkurence lepší nabídku? Pošlete nám ji a my uděláme vše pro to, abychom nabídli ještě lepší cenu.

FEEDBACK

Stává se Vám, že na odpověď dodavatele čekáte více než den bez toho, abyste věděli, že se vašemu požadavku někdo věnuje? My vám vždy odpovíme do hodiny a často i dříve. Pokud víme, že vypracování cenové nabídky bude trvat déle, obdržíte od nás potvrzovací e-mail a odhad času, jaký nám bude trvat ji zpracovat.