Speciální výroba

Silnou stránkou firmy NTN Precision s.r.o. je výroba speciálních dílů podle výkresové dokumentace klientů nebo specifikace výrobců jako Misumi, Hasco, Meusburger, Dayton, MDL a řady dalších. Vyrábíme dle různých norem jako ISO, JIS, AFNOR nebo DIN. Jedná se především o speciální střižníky, vyhazovače, trubkové a ploché vyhazovače, ohybníky, jádrovníky, hydraulické válce, pružiny, polyuretanové pružiny, vodící kolíky nebo pouzdra.

Jednotlivé komponenty jsou dostupné v různých materiálech - nástrojové oceli, vanadu, karbidu volframu a také umíme širokou škálu povrchových úprav jako TiN, TiCN, CrN a další.

Rychlostí se přizpůsobujeme svým klientům a proto spolupracujeme s místními nástrojárnami, kde skladujeme polotovary, ze kterých pak distribuujeme finální nástroj do 24 - 48 hodin.

 

 

Postup při výrobě speciálních dílů je následující:

 

Klient zadá specifikaci - může být PDF, výkres, 3D model, CAD, fotka nebo reference některého z výrobců.

Pokud je třeba, vyžádáme si další specifikace, ale ve většině případů tento krok není třeba - poradíme si.

Když je díl příliš složitý, navrhneme 3D model nebo CAD, které nám otevřou širokou škálu možností pro výrobu speciálních dílů.

Po posouzení podkladů od klienta kalkulujeme cenu, kde uvádíme materiály, ze kterých je díl vyrobený, tolerance, povrchová úprava či povlakování, termín dodání a platební podmínky.

Následně klient posoudí naši cenovou nabídku, kterou můžeme zadat do výroby i bez oficiální objednávky, aby se proces výroby zrychlil.

Po dokončení výroby zasíláme zboží k doručení do 24 hodin.

 
Máte dotaz, nebo zájem o nezávaznou poptávku? Neváhejte nás kontaktovat!
Nezávazná poptávka
 

Pro koho vyrábíme?

 

Automobilové firmy

Lisovny plastů

Nástrojárny

Slévárny hliníku a zinku

Lisovny plechů

Různé firmy, které potřebují vyrobit speciální díl


RYCHLOST

Spěcháte na objednaný díl? Když je to možné, umíme zařídit dodání objednaných produktů do 24h resp. 48h. V každém případě uděláme vše pro to, abyste požadovaný produkt dostali co nejdříve.

CENA

Dostali jste od konkurence lepší nabídku? Pošlete nám ji a my uděláme vše pro to, abychom nabídli ještě lepší cenu.

FEEDBACK

Stává se Vám, že na odpověď dodavatele čekáte více než den bez toho, abyste věděli, že se vašemu požadavku někdo věnuje? My vám vždy odpovíme do hodiny a často i dříve. Pokud víme, že vypracování cenové nabídky bude trvat déle, obdržíte od nás potvrzovací e-mail a odhad času, jaký nám bude trvat ji zpracovat.