Menu
Pružiny

Pružiny

Pro lisovací nástroje a formy na vstřikování plastů zabezpečíme klasické nástrojové pružiny v evropské ISO 10243 nebo japonské normě JIS (barevné rozdělení podle požadované síly), polyuretanové pružiny - různé tvrdosti a rozměry, také barvy podle požadavků.

Zároveň máme v nabídce tlačnétažnétalířové nebo zkrutné pružiny podle požadovaných rozměrů nebo výkresové dokumentace. V případě potřeby dokážeme zajistit i zakázkovou výrobu pružin.
 

V této oblasti spolupracujeme s firmou Gutekunst Federn

Firma Gutekunst Federn s tradicí již od roku 1964 dodává na trh ty nejlepší pružiny z ohýbaného pružinového ocelového drátu. Specializuje se zejména na vývoj a výrobu tlačných a tažných pružin, ale postupem času rozšířila svou působnost do dalších specializací pružinářské výroby. Díky kvalitě a největším skladovým programům ve svém oboru brzy vyrostla a patří mezi špičku v Evropě. Na trh dodává standardní pružiny ve více než 12,6 tisíci velikost přímo ze svého skladu, ale na objednávku pro nás dodává i zakázkově vyráběné pružiny do tloušťky 12,0 mm v kusovém množství i ve větších sériích.