Menu
Frézy

Frézy

V naší nabídce naleznete běžné typy a tvary frézovacích nástrojů z tvrdokovových i HSS materiálů. Pomůžeme vám s výběrem frézovacího nástroje podle technologie, které používáte.
Běžný sortiment fréz držíme skladem, zakázkové kusy vyrobíme podle výkresů a s použitím přesného CNC obrábění. Výrobu důkladně kontrolujeme a jsme schopni vás pravidelně informovat o fázi, v jaké se vaše zakázka nachází.

Od vás, našich zákazníků, neustále získáváme zpětnou vazbu. Na jejím základě naše nástroje dále vylepšujeme a upravujeme tak, aby co nejlépe (a co nejdéle) plnili svoji práci. Obecně mají naše frézovací nástroje velmi vysokou životnost a malé intervaly ostření.

Frézy rozdělujeme do několika kategorií podle jejich tvaru

  • válcové
  • rádiusové
  • kuželové
  • tvarové na zakázku (speciální)

Námi dodávané nástroje slouží k obrábění nejen ocelí, ale také neželezných kovů a plastů. Využití frézovacích nástrojů pokrývá oblasti výroby přesných dílců pro různá odvětví průmyslu. Používají se i pro odvětví výroby forem. Materiál frézy volíme vždy tak, aby byla zaručena co nejvyšší mechanická odolnost i odolnost proti vyšším teplotám (HSS materiály). Zejména při vysokorychlostním obrábění mají naše nástroje skvělou produktivitu práce.