Menu
…

Výroba nástrojů

Zabýváme se výrobou a servisem řezných obráběcích nástrojů. Nabízíme Vám kompletní servis, dodávky standardních i speciálních nástrojů. Zaměřujeme se především na speciální požadavky zákazníka. Zajistíme Vám vždy maximální kvalitu.

Vrtáky

Základními nástroji, které vyrábíme i navrhujeme, jsou vrtáky. Z naší nabídky si můžete vybrat monolitické vrtáky z běžně vyráběných řad, na zakázku pak můžeme provést libovolné modifikace konstrukce nástroje.

více informací
Frézy

V naší nabídce naleznete běžné typy a tvary frézovacích nástrojů z tvrdokovových i HSS materiálů. Pomůžeme vám s výběrem frézovacího nástroje podle technologie, které používáte.

více informací
Výstružníky

Dodáváme standardní výstružníky z běžného sortimentu i zakázkové kusy podle konstrukčních návrhů a požadavků zákazníka. Naprosto klíčová je pro nás geometrická přesnost při obrábění.

více informací
Speciální nástroje

Speciální nástroj nachází uplatnění také v aplikacích, kde složitá kombinace standartních nástrojů snižuje produktivitu obrábění. Speciálním nástrojem lze dosáhnout lepší optimalizace pro výrobní procesy, a tím zvýšit produktivitu obrábění.

více informací
Tvarové destičky

Vyrábíme tvarové destičky a kruhové nože všech tvarových modifikací dle požadavků zákazníka. Úpravou standardních VBD na nestandardní geometrii lze dosáhnout potřebného tvaru z polotovarů destiček.

více informací