Menu

Speciální vyhazovače na zakázku

Silnou stránkou firmy NTN Precision s.r.o. je výroba speciálních dílů podle výkresové dokumentace klientů nebo specifikace výrobců jako Misumi, Hasco, Meusburger, Dayton, MDL a řady dalších. Vyrábíme dle různých norem jako ISO, JIS, AFNOR nebo DIN. Jedná se především o speciální střižníky, vyhazovače, trubkové a ploché vyhazovače, ohybníky, jádrovníky, hydraulické válce, pružiny, polyuretanové pružiny, vodící kolíky nebo pouzdra.

Jednotlivé komponenty jsou dostupné v různých materiálech - nástrojové oceli, vanadu, karbidu volframu a také umíme širokou škálu povrchových úprav jako TiN, TiCN, CrN a další.

Rychlostí se přizpůsobujeme svým klientům a proto spolupracujeme s místními nástrojárnami, kde skladujeme polotovary, ze kterých pak distribuujeme finální nástroj do 24 - 48 hodin.

 

Typický průběh zakázky pro speciální výrobu:

  1.    Klient zadá specifikaci - může být PDF, výkres, 3D model, CAD, fotka nebo reference některého z výrobců.

  2.    Pokud je třeba, vyžádáme si další specifikace, ale ve většině případů tento krok není třeba - poradíme si.

  3.    Když je díl příliš složitý, navrhneme 3D model nebo CAD, které nám otevřou širokou škálu možností pro výrobu speciálních dílů.

  4.    Po posouzení podkladů od klienta kalkulujeme cenu, kde uvádíme materiály, ze kterých je díl vyrobený, tolerance, povrchová úprava či povlakování, termín dodání a platební podmínky.

  5.    Následně klient posoudí naši cenovou nabídku, kterou můžeme zadat do výroby i bez oficiální objednávky, aby se proces výroby zrychlil.

  6.    Po dokončení výroby zasíláme zboží k doručení do 24 hodin.

Pro nezávazné poptávky nás neváhejte kontaktovat!
Nezávazně poptat ceny